Forum Romanistów.


Rejoignez le forum, c'est rapide et facile

Forum Romanistów.
Forum Romanistów.
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.
Le Deal du moment : -39%
Pack Home Cinéma Magnat Monitor : Ampli DENON ...
Voir le deal
1190 €

Hej. Mam pytanie do studentow romanistyki

Aller en bas

Hej. Mam pytanie do studentow romanistyki Empty Hej. Mam pytanie do studentow romanistyki

Message  studia Jeu Juil 22, 2010 11:36 pm

Hej. Pomożcie mi. Skladalem papiery na UŁ na romanistyke i jestem na liscie rezerwowej ale na wysokim miejscu wiec jest szansa ze sie dostane. powiedzcie mi jak jest na takich studiach jesli ja nie mam nawet podstaw francuskiego. jesli nie wymagaja na nienauczycielkskie jezyka francuskiego to powinni uczyc od podstaw nie? Oczywoscie wiem ze liczyc nikt nikogo do 10 uczyc nie bedzie. Ale jakie ja mam szanse przetrwac na tym kierunku bez podstaw na początku? z jakim innym kierunkiem mozna by polaczyc romanistyke? kocham francuski, wymowa itd, to brzmienie cudowne i teraz w wakacje jak mam czas to przysiadam do nauki. dzieki wszystkim za odpowiedz. Chyba nie dostanie mi sie za to ze nie po francusku? bo widze ze wszystkie polskie wyrazy mi podkresla:P

studia
Invité


Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
Ne ratez plus aucun deal !
Abonnez-vous pour recevoir par notification une sélection des meilleurs deals chaque jour.
IgnorerAutoriser